O kampanii społecznej

Od roku 2011 Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych realizuje autorską, coroczną kampanię społeczną „Zostaw 1% w powiecie głogowskim”. Działania kampanijne skierowane są do wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu i mają na celu zachęcenie mieszkańców do wsparcia organizacji pożytku publicznego z naszego regionu poprzez przekazanie na ich rzecz jednego procenta podatku. Jest to całkowicie niekomercyjna akcja, która ma charakter społeczny. W znacznym stopniu przyczynia się do promocji powiatu i miasta oraz integracji jego mieszkańców.

Inicjatywa ta już od drugiej edycji pozyskała patronat Starosty Głogowskiego, a od trzeciej patronat Prezydenta Miasta Głogowa. Patronaty te podkreślają rangę tego przedsięwzięcia i są ogromnym wyróżnieniem i wsparciem inicjatywy społecznej, która jest niezwykle korzystna dla miasta i jego mieszkańców.

Do udziału w kampanii zaprosiliśmy przedstawicieli także instytucji z miasta i powiatu głogowskiego, którzy udzielając swojego wsparcia są niezmiernie ważnymi partnerami działań kampanijnych. Są to m.in.:

  1. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Nadodrze” w Głogowie
  2. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Głogowie
  3. Komunikacja Miejska Sp. z o.o. w Głogowie
  4. Agencja Kreatywna StudioZ2.com
  5. Portal TutajGLOGOW.pl

Organizacja nasza już od ponad czterech lat aktywnie animuje środowisko obywatelskie na ternie powiatu głogowskiego i nie tylko. Wszelkie działania, jakie prowadzimy na rzecz środowiska lokalnego są bezpłatne. Prowadzimy różnorodne formy wsparcia dla organizacji pozarządowych – organizujemy szkolenia, kampanie społeczne i inne działania na rzecz społeczności lokalnej.

Wierzymy, że idea aktywności obywatelskiej i wsparcia naszej społeczności jest bliska wszystkim mieszkańcom naszego miasta i powiatu i wsparcie przy tym przedsięwzięciu będzie źródłem naszej wspólnej satysfakcji. Niejednokrotnie już mogliśmy liczyć na obywatelskie zaangażowanie mieszkańców Głogowa – mamy nadzieję, że i tym razem możemy liczyć na pełne zaangażowanie.

Liczymy na pomoc w promocji kampanii społecznej „Zostaw 1% w powiecie głogowskim” – jeśli chcesz się zaangażować – sprawdź jak włączyć się do akcji.

Pozdrawiamy!

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych // Sprawcy dobrych zmian

Redakcja Portalu

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych

Perseusza 13, 67-200 Głogów
Tel/Fax: +48 76 832 18 04
E-mail: flis@flis.org.pl

Pon-Pt: 09.00-19.00
Weekend: Nieczynne

Umów się na spotkanie

Demo

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych

KRS 0000368272
Data utworzenia 04.11.2010

NIP 693-216-51-74
REGON 021410256

Alior Bank oddział Głogów:
64 2490 0005 0000 4500 6942 1544

X
X